Home Aktualitet Greqi, po hapte gropë për depozitën, humb jetën 35-vjeçari shqiptar, arrestohet pronari i tij

Greqi, po hapte gropë për depozitën, humb jetën 35-vjeçari shqiptar, arrestohet pronari i tij

nga Editor

Një shqiptar në moshën 35-vjeçare ka humbur jetën në Greqi, pasditen e së premtes, gjatë një aksidenti në punë.

Bëhet me dije se shqiptari, punonte në ndërtim dhe gjatë hapjes së një grope nëntokësore për të të vendosur një depozitë uji, është bllokuar nga dheu, ku ka gjetur dhe vdekjen.

Pronari i ndërtimit është arrestuar menjëherë, ndërkohë Departament i Policisë Naxos, po merret me hetimin e rrethanave dhe shkakun e saktë të aksidentit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!