Home Aktualitet Pas lajmit të mirë se dy pacientë rezultuan negativ me COVID-19, reagon Meta: Bravo të madhe të gjithë mjekëve të shkëlqyer!

Pas lajmit të mirë se dy pacientë rezultuan negativ me COVID-19, reagon Meta: Bravo të madhe të gjithë mjekëve të shkëlqyer!

nga Editor

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit të mirë që ndau me të gjithë shqiptarët ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, se dy pacientë me COVID-19 do të lenë spitalin, pasi në testin final rezultuan negativ.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ kreu i shtetit thekson se ky është lajmi i mirë i mbrëmjes që kishin nevojë të dëgjonin të gjithë. Teksa ka shpërndarë mesazhin e Manastirliut, Meta ka falënderuar ekipin e mjekeve të Infektivit.

MESAZHI I METËS
Një lajm shumë shumë i mirë këtë mbrëmje, për të cilin kishim nevojë të gjithë! 🙏❤
Faleminderit dhe një BRAVO të madhe të gjithë mjekëve të shkëlqyer! 👏
Forca të gjithëve! 💪

SË BASHKU PËR TË MBROJTUR SHËNDETIN E ÇDO QYTETARI! 🇦🇱

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!