Home Aktualitet Si tallet Rama në Yzberisht..

Si tallet Rama në Yzberisht..

nga Arian
Yzberisht

Kjo është emergjenca e qeverisë më të korruptuar, qeverisë Rama. Dy çadra në rrëzën e një përroi. Askush nuk hyn e del aty, pasi nuk ka asgje brenda. Asnje lloj ndihme asnje punonjës i emergjencës . Me një fjalë ERTV vazhdon të bëjë propogandë, dhe njerzit mbyllin veshët se nuk kanë rrugë zgjidhje.

Nova Media.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!