Home Aktualitet “Do dalim më të fortë nga kjo luftë” – Rama gati të shpallë planin për përballimin e pasojave të koronavirusit

“Do dalim më të fortë nga kjo luftë” – Rama gati të shpallë planin për përballimin e pasojave të koronavirusit

nga Editor

Kryeministri Edi Rama njofton se në orën 19:00 do të shpallë planin financiar për përballimin e pasojave të koronavirusit.

Në një postim në facebook, Rama thotë se planin e ka konfirmuar me grupin e punës dhe me ekspertë ndërkombëtarë.

Rams shpreh besimin se me kontributin e të gjithëve do të dalim më të fortë nga kjo luftë.

Kryeministri Rama ne Facebook:

PAS PAK, NË 19.00 SHPALLJA E PLANIT FINANCIAR PËR PËRBALLIMIN E PASOJAVE TË LUFTËS, NË KËTË FAQE DHE NË ÇDO EKRAN QË DO TË DËSHIROJË TA TRANSMETOJË

🔴 NDJESË QË SOT KEMI KOMUNIKUAR MË PAK, POR MË ËSHTË DASHUR KOHA PËR TË KONFIRMUAR PLANIN NË ÇDO DETAJ, ME GRUPIN E PUNËS DHE ME EKSPERTË NDËRKOMBËTARË

🔴 KAM SHUMË BESIM QË ME DURIM TË MADH DHE KONTRIBUTIN E SECILIT NE DO DALIM TË GJITHË MË TË MIRË E MË TË FORTË NGA KJO LUFTË

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!