Home Kronike Aksidenti tragjik, ndërron jetë në spital i plagosuri rëndë, shënohen 4 viktima

Aksidenti tragjik, ndërron jetë në spital i plagosuri rëndë, shënohen 4 viktima

nga Editor

Eshtë rritur bilanci tragjik i aksidentit të ndodhur në mbrëmje pranë fshatit Borizanë në Fushë-Krujë, ku si pasojë e përplasjes së një automjeti me një trailer me targa të Kosovës, fillimisht u raportua për 3 shtetas të vdekur dhe një të plagosur rëndë.
Sikundër mësohet nga burime pranë Spitalit të Traumës, ka ndërruar jetë edhe personi i plagosur rëndë, duke e çuar në katër numrin e personave të vdekur në këtë aksident.
Siç kemi raportuar edhe më herët, shtetasit që kanë humbur jetën janë me mbiemër Visha dhe janë banorë të fshatit Larushk po në Fushë-Krujë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!