Home Aktualitet Aksident tragjik në Fushë Krujë, dyshohet për tre të vdekur dhe një i plagosur rëndë

Aksident tragjik në Fushë Krujë, dyshohet për tre të vdekur dhe një i plagosur rëndë

nga Editor

Një aksident tragjik është regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e Fushës Krujës, në afërsi të fshatit Borizanë.

Paraprakisht dyshohet për tre të vdekur dhe një i plagosur në gjendje të rëndë.

Dyshohet se në një makinë që udhëtonte me shpejtësi të lartë ishin katër të rinj.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!