Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Boll më! Rama tjetër masë: Nga nesër duhet të dilni vetëm në rrugë dhe në këto orare

LAJM I FUNDIT/ Boll më! Rama tjetër masë: Nga nesër duhet të dilni vetëm në rrugë dhe në këto orare

nga Editor

Kryeministri Rama ne nje postim ne rrjetet sociale ben me dije se ka ende persona qe nuk po e kuptojne qe kjo nuk eshte kohe per shetitje, ndaj nga neser, dalja e kembesoreve do kufuzohet ne oraret nga 06.00 – 10.00 dhe 16.00 – 18.00, gjithashtu do te ndalohet dalje ne kembe rrugeve me persona te tjere ne krah.

POSTIMI I PLOTE 

🔴 MESA DUKET NUK PO KUPTOHEMI SIÇ DUHET ME DISA QË S’DUAN TA MARRIN VESH SE NUK ËSHTË KOHË SHËTITJESH

🔴 NGA NESËR DALJA E KËMBËSORË DO TË KUFIZOHET VETËM NË FASHAT ORARE 06.00 – 10.00 dhe 16.00 – 18.00

🔴 NGA NESËR DO TË NDALOHET DALJA NË KËMBË RRUGËVE ME PERSONA TË TJERË NË KRAH!

🔴 SHKELJA E KËTYRE RREGULLAVE DO TË NDËSHKOHET ME GJOBË 10.000 Lekë DHE ME MOSDHËNIEN E ASNJË NDIHME SHTETËRORE NGA PAKETA FINANCIARE E LUFTËS PËR SHKELËSIN!

🔴 BOLL! NJË PAKICË E VOGËL FARE INDIVIDËSH TË PAPËRGJEGJSHËM NUK MUND TË SABOTOJNË SAKRIFICËN E NJË POPULLI TË TËRË, DUKE RREZIKUAR JETËN E TYRE DHE TË NJERËZVE TË TJERË!

🔴 NDJESË 1000 HERË🙏 PO KJO ËSHTË LUFTË DHE S’KA ASNJË RRUGË TJETËR!

🔴 FRIKË ASPAK, KUJDES PO! ME HIR OSE ME PAHIR! DIELLI ATY DO JETË PRAPË, NDËRSA JETËT E HUMBURA NUK KTHEHEN MË!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!