Home Aktualitet PD i përgjigjet Ramës për masat ekonomike: Lëri batutat nga vila në Surrel, zbato propozimet tona pa humbur kohë

PD i përgjigjet Ramës për masat ekonomike: Lëri batutat nga vila në Surrel, zbato propozimet tona pa humbur kohë

nga Editor

PD i është përgjigjur përmes sekretarit të përgjithshëm Gazment Bardhi, deklaratave të kryeministrit Edi Rama.

“Nga vila e tij 2 milionë euro në Surrel, Edi Rama, i papërgatitur dhe pa ide, hedh ndonjë batutë të lodhur në tëitter para se të adoptojë masat e propozuara nga PD.” Shkruan Bardhi apelon Ramën që pa humbur më kohë nga komplekset, të fillojë zbatimin e tyre një orë e më parë.


Postimi i Plotë:
Edhe na kopjon, edhe na sulmon! Nga vila e tij 2 milionë euro në Surrel, Edi Rama, i papërgatitur dhe pa ide, hedh ndonjë batutë të lodhur në twitter para se të adoptojë masat e propozuara nga PD.

Të kemi thënë që ditën e parë: ne nuk e kemi problem që ti merr dhe zbaton masat e propozuara nga Lulzim Basha, përkundrazi. Në këto kohë të vështira ne po të kërkojmë publikisht të zbatosh të gjitha propozimet tona dhe pa asnjë vonesë të mëtejshme. Sot betejën nuk e ke me opozitën, por me koronavirusin.

Prandaj pa humbur më kohë nga komplekset, fillo zbatimin e tyre një orë e më parë. Sa më shpejt t’i zbatosh të gjitha, aq më mirë do të jetë për çdo shqiptar.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!