Home Aktualitet Përhapja e koronavirusit, pezullohet përkohësisht koncesioni i Check Up-it

Përhapja e koronavirusit, pezullohet përkohësisht koncesioni i Check Up-it

nga Editor

Ministria e Shëndetësisë ka pezulluar koncesionin e Check Up.

Burime bëjnë me dije për “BalkanWeb” se koncesioni është pezulluar përkohësisht, për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi, i cili është përhapur gjerësisht në Shqipëri, duke shënuar 1 viktimë dhe 51 të infektuar.

Koncesioni i Check Up nisi punën në shkurt të vitit 2015 dhe ka një afat 10-vjeçar.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!