Qëllohen në Krujë me armë para banesës, halla dhe nipi..

Read Time:17 Second

Halla dhe nipi janë qëlluar me armë zjarri para banesës së tyre në fshatin Zezë të Krujës. Dy të plagosurit u identifikuan si Mariglen Haka, 27 vjeç dhe Shpresa Baka. Ata janë dërguar në Spitalin e Traumës por gruaja nuk ka mundur të mbijetojë. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe është vënë në kërkim të autorëve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tjetër tërmet i fortë lëkund Shqipërinë
Next post Qytetarët në panik, 9 tërmete të fuqishme bien gjatë natës