Home Aktualitet Qëllohen në Krujë me armë para banesës, halla dhe nipi..

Qëllohen në Krujë me armë para banesës, halla dhe nipi..

nga Arian

Halla dhe nipi janë qëlluar me armë zjarri para banesës së tyre në fshatin Zezë të Krujës. Dy të plagosurit u identifikuan si Mariglen Haka, 27 vjeç dhe Shpresa Baka. Ata janë dërguar në Spitalin e Traumës por gruaja nuk ka mundur të mbijetojë. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen dhe është vënë në kërkim të autorëve.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!