Home Aktualitet Këngëtarja shqiptare bëhet gjyshe, nusja sjell në jetë një vajzë

Këngëtarja shqiptare bëhet gjyshe, nusja sjell në jetë një vajzë

nga Editor

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Remzie Osmani është bërë sot gjyshe. Nusja e saj, Gëzimja ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e bukur e dha djali i Remzies, Hamzai i cili publikoi një foto me nusen dhe vajzën e porsalindur.

Hamzai zbuloi se vogëlushes i kanë vendosur emrin Emma.

Te uroj shendet dhe jete te gjate qika babit. Faleminderit Zotit. Jeta jonë së bashku sapo ka filluar. Ti je pjesë e imja, e vogla ime“, shkruan Hamzai, djali Remzies.

Kujtojmë që Remzie i bëri dhurate një unazë të shtrenjtë diamanti nuses pas gëzimit që ajo solli në familje.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!