Home Aktualitet U tha se ishte prekur nga koronavirusi, deputetja e PS sqaron të vërtetën: Jam shumë mirë, i jam nënshtruar testit dhe…

U tha se ishte prekur nga koronavirusi, deputetja e PS sqaron të vërtetën: Jam shumë mirë, i jam nënshtruar testit dhe…

nga Editor

TIRANË

Deputetja e Partisë Socialiste Klodiana Spahiu ka folur në një lidhje direkte me News24 pasi informacioneve në rrjetet sociale se është e prekur nga koronavirusi.

Spahiu, e cila është dhe mjeke dhe bashkëshorti i saj punon po mjek në Spitalin e Durrësit mohoi se është e prekur nga COVID-19.

“Unë jam shumë mirë, ky lajm nuk është i vërtetë. Besoj se është sqaruar. Të garantoj që jam shumë mirë dhe nuk kam asnjë problem shëndetësor dhe lidhur me këtë COVID-19. Patjetër i jam nënshtruar testit dhe kam reszultuar negativ. Dhe bashkëshorti negativ”, deklaroi Spahiu.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!