Home Aktualitet FOTOT/ Të rinjtë sherr në mes të Tiranës, mbërrin policia

FOTOT/ Të rinjtë sherr në mes të Tiranës, mbërrin policia

nga Editor

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në Tiranë, në zonën e njohur si “Statcioni i Trenit”, shkruan TCH.

Ndërkohë menjëherë ka ndërhyrë policia që ka shoqëruar të rinjtë në komisariat.

ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa siç duhket nga fotot në konflikt janë përfshirë disa të rinjë ndërsa një numër i madh efektivësh kanë mbërritur ku kanë bërë edhe shoqërimin e tyre.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!