LSI në terren pas tërmetit, në ndihmë të njerëzve në nevojë

Read Time:23 Second

Ndërkohë që Tirana dhe Shqipëria janë përfshirë nga paniku pas tërmetit më të fuqishëm që ka rënë në 20-30 vitet e fundit Lëvizja Socialiste për Integrim është shpërndarë në terren në mbështetje të banorëve në të gjithë vendin. Kryetarja e LRI, Floida Kërpaçi është fotografuar duke biseduar me disa qytetarë të Tiranës. Nga fotot shikohet se ish-deputetja po bisedon me dy gra të moshuara të cilat kanë braktisur shtëpitë nga frika e një tjetër tërmeti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Del parashikimi i Presidentit”, Maliqi: Qytetarët në rrugë, Rama në bunker
Next post Tjetër tërmet i fortë lëkund Shqipërinë