Home Aktualitet “Jeni kampionët tanë”- Klodiana Shala suprizon mjekët në Kamëz dhe u shpërndan ëmbëlsira: Shëndeti i qytetarëve, medalja më e lartë që merrni

“Jeni kampionët tanë”- Klodiana Shala suprizon mjekët në Kamëz dhe u shpërndan ëmbëlsira: Shëndeti i qytetarëve, medalja më e lartë që merrni

nga Editor

Atletja e njohur Klodiana Shala ka surprizuar mjekët në Kamëz me ëmbëlsira për ti falenderuar për përkushtimin e tyre në një periudhë kur vendi është përfshirë nga një situatë e pazakontë dhe e vështirë. 

klodiana shala

Shala në Qendrën Shëndetësore në Kamëz në orën 07:00 të mëngjesit të sotëm, duke përfituar nga lejimi i qarkullimit të makinave për një orë.

E veshur me dorashaka dhe e maskë në fytyrë, ajo i shpërndaustafit mjekësor  me petulla dhe kek.

klodiana shala (2)

“Unë e di që ju nuk po shihni fëmijët, familjet tuaja, por të gjithë shqiptarët kanë sytë dhe shpirtin tek ju. Ju bluzat e bardha, jeni krenaria jonë, jeni kampionët tanë!” iu drejtua Klodiana Shala mjekëve

Ndërsa shtoi: “Siguria, shendeti i qytetarëve është medalja më e lartë, që ju merrni si shpërblim për misionin tuaj.”

klodiana shala (4)
klodiana shala (3)
klodiana shala (1)

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!