Home Aktualitet Bardhi: 1 në 10 shqiptarë sot ushqehet vetëm 1 herë në ditë

Bardhi: 1 në 10 shqiptarë sot ushqehet vetëm 1 herë në ditë

nga Editor

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi i është përgjigjur reagimit të Edi Ramës, në lidhje me planin ekonomik me 8 pika të propozuar nga Lulzim Basha.

‘1 në 10 shqiptarë sot ushqehet vetëm 1 herë në ditë, por Edi Rama nuk do t’ia dijë’, shkruan Bardhi në Facebook.

Nga vila e tij 2 milionë euro në Surrel, refuzon propozimet realiste të PD për të ndihmuar qytetarët dhe ekonominë nga kriza e koronavirusit.

Maskarallëk dhe krim më të madh nuk ka se të mos prekësh milionat që Edi Rama ka ndarë për Vilmën, inceneratorët dhe klientët e tij këtë vit me buxhetin e shqiptarëve në karantinë!’, përfundon postimi i Gazment Bardhit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!