Home Aktualitet Presidenti Meta ka një falënderim për mjekët

Presidenti Meta ka një falënderim për mjekët

nga Editor

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë postimin e mjekut të njohur, Tritan Kalo.

Presidenti Meta shkruan:

Falënderim dhe mirënjohje të thellë!

Përkushtimi dhe profesionalizmi i mjekëve dhe infermierëve është shpresë për të gjithë.

Shërim të shpejtë të prekurve nga virusi dhe solidaritet me familjet e tyre!

Së bashku për të mbrojtur shëndetin e çdo qytetari!

Image

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!