Home Aktualitet Paloka-Ramës: Nuk je bloger, je kryeministër o deficent e frikacak! Ke përgjegjësi për njerëzit që jetojnë…

Paloka-Ramës: Nuk je bloger, je kryeministër o deficent e frikacak! Ke përgjegjësi për njerëzit që jetojnë…

nga Editor

Pasi kryeministri Edi Rama doli në një lidhje live përmes ‘Facebook’-ut nga banesa e tij, ku qendron ne izolim per shkak te koronavirusit, vjen një reagim i ashpër nga nënkryetari i PD-së, Edi Paloka.

REAGIMI I PALOKES

Nuk je bloger , je kryeminister o deficent e frikacak!
Eshte fatkeqesi! Eshte e tmerrshme !
Te kesh kryeminister ne nje situate te tille nje deficent te papergjegshem, nje frikacak e deshtak qe vazhdon e ben video selfi nga bunkeri ku eshte mbyllur duke keputur brockulla e pa marre asnje mase reale.
E degjuat cfare tha tani …: “…atyre qe kane probleme dhe jane kapur te papregatitur ju kerkoj ndjese dhe te na e bejne hallall…”
O deficent, je kryeminister e ke pergjegjesi per keta njerez, nuk je bloger qe ben thirrje nga shtepia e ju tregon njerzve si te heqin merzine . Ka njerez qe jane ne kufijte e mbijeteses, kurse ti je futur ne vrime .
Mjere ky popull…!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!