Home Aktualitet “Po heq keq po s’kam ku shkoj”- Rama tregon si po e drejton qeverinë nga vetekarantina

“Po heq keq po s’kam ku shkoj”- Rama tregon si po e drejton qeverinë nga vetekarantina

nga Editor

Kryeministri Edi Rama thotë se e drejton qeverinë duke punuar online me ministrat veçanërisht me atë të Shëndetësisë.

gds

Ai tregon gjithashtu çfarë bën në shtëpi gjatë ditës.
Rama: Si po ia kaloni me sikletin e mosdaljes nga shtëpia? Unë po heq keq po s’kam ku shkoj. Punoj online me ministrat. Flas non stop me Ogertën (ministrja e Shëndetësisë), marr të dhënat dhe porositë e ekspertëve, lexoj çfarë shkruhet për epideminë nëpër botë, ndjek kolegët çfarë thonë nëpër Evropë. Luaj me Zahon që një e dy më thotë; laj duart, hap dritaret dhe hyj hera herës këtu për të shikuar komentet dhe shqetësimet tuaja.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!