Home Aktualitet “Situatë tronditëse”, Basha: Falë Zotit nuk ka jetë të humbura!

“Situatë tronditëse”, Basha: Falë Zotit nuk ka jetë të humbura!

nga Albina Hoxhaj

Lideri i opozitës Lulzim Basha në një postim në profilin zyrtar ka uruar të gjithë të lënduarit shërim të shpejtë.

“Falë Zotit deri tani nuk ka raportime për jetë të humbura apo në rrezik nga tërmeti që goditi sot vendin. Ju uroj të lënduarve shërim të shpejtë dhe çdo familje një natë të qetë. Në solidaritet me njëri-tjetrin dhe me ndihmën e Zotit do ta kalojmë këtë situatë tronditëse”, ka shkruar Basha.

Lajme te ngjashme