3 lëkundje të forta, prefekti i Durrësit: Situata është qetësuar

Read Time:22 Second

Pas tre lëkundjeve të forta, Prefekti i Qarkut të Durrësit, Roland Nasto thotë se situata është e qetë, nuk ka dëme në njerëz por ka vetë dëme materiale.

“Situata është e qetë, nuk kemi dëmtime në njerëz. Kemi koordinim me të treja bashkitë. Kemi pasojë shumë të vogla, në banesa që kanë qënë të vjetra. Aktualisht po monitorojmë situatën dhe po kujdesemi me të gjitha institucionet. Jemi në gatishmëri të plotë“, tha Nasto.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tërmeti, Xhaçka publikon statistikat: 68 persona të lënduar
Next post “Situatë tronditëse”, Basha: Falë Zotit nuk ka jetë të humbura!