Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ COVID 19, del përgjigja e testit të Donald Trump

LAJM I FUNDIT/ COVID 19, del përgjigja e testit të Donald Trump

nga Editor

Presidenti amerikan Donald Trump ka rezultuar negativ në testin e koronavirusit, ndërsa më parë ai ishte shprehur se ndjehej shumë mirë dhe se nuk kishte asnjë shqetësim…

Lajme te ngjashme