Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Vrau me armë zjarri nipin, arrestohet autori i ngjarjes së rëndë në Fushë Krujë

LAJM I FUNDIT/ Vrau me armë zjarri nipin, arrestohet autori i ngjarjes së rëndë në Fushë Krujë

nga Editor

Policia e Fushë Krujës ka bërë të mudnur arrestimin e autorit të vrasjes së 41-vjeçarit, pak orë më parë në fshatin Halilaj.

VIJON… 

Njoftimi i Policisë:

Shërbimet e Policisë pas veprimeve të shpejta e profesionale, bënë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit të  vrasjes së 41 vjeçarit.

Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!