Home Aktualitet New York/ Regjistrohet viktima e parë, një e moshuar 82- vjeçare vdiq prej Covid- 19

New York/ Regjistrohet viktima e parë, një e moshuar 82- vjeçare vdiq prej Covid- 19

nga Editor

Teksa vendi numëron 2658 të prekur nga koronavirusi dhe 50 viktima,  në New York është regjistruar viktima e parë

Një 82- vjeçare në Manhattan ndërroi jetë pasi kishte dhe emfizemi.

Ajo ndërroi jetë natën e kaluar në një spital të New York dhë regjistron viktimën e parë të këtij shteti nga SHBA.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!