Tjetër tërmet i fuqishëm?

Read Time:12 Second

Magnituda e lëkundjeve të pastërmetit janë më të forta. Agjensitë e huaja të tërmetit tregojnë se lëkundja e fundit e regjistruar ishte 4.4 ballë. Të tjerat para saj kanë shënuar shumë më pak, rreth: 3.5 dhe 3.2 ballë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tërmeti, tjetër reagim nga LSI-ja
Next post Meta në Durrës: Jemi vigjilent, do punojmë të koordinuar