Termeti, Meta urgjent në Durrës, takim me prefektin

Read Time:19 Second

Pas situatës alarmante nga lëkundjet w forta të tërmetit me epiqendër në Durrës, Presidenti i Republikës Ilir Meta eshte nisur drejt qytetit te Durresit, ku ishte dhe epiqendra e termetit.

Per pak minuta Presidenti Meta pritet te jete ne Prefekturen e Durresit, ku do te zhvilloje nje takim me Prefektin Roland Nasto per t’u njohur ne detaje me pasojat qe shkaktoi termeti.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tërmeti, LSI: Të shpallet gjendje e jashtëzakonshme
Next post Tërmeti, tjetër reagim nga LSI-ja