Home Aktualitet E rëndë/ Nxirret nga lumi në Babrru një trup i pajetë…

E rëndë/ Nxirret nga lumi në Babrru një trup i pajetë…

nga Editor

Një trup i pajetë është gjetur tek ‘Ura e Babrrusë’, ndërsa dyshohet se është mashkull, i një moshe relativisht të re.

Banorët kanë lajmaëruar policinë e cila pasi ka mbërritur në vendin e ngjarjes ka nxjerrë nga lumi trupin e pajetë, i cili sipas dëshmive ishte i veshur me bluzë me mëngë të shkurtra. Ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar apo sqarim nga blutë për identitetin dhe rrethanat e ngjarjes.

Nga largësia, ai shihet se është një djalë i ri, i veshur me bluzë me mënga të shkurtra por nuk ka më shumë informacione. Rrethanat e para janë të paqarta dhe s’dihet nëse personi ka patur një aksident, apo një tjetër rrethanë. Në vendngjarje pritet të shkojë autoambulanca.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!