Home Aktualitet Tërmeti i fuqishëm shemb një pjesë të fakultetit të Gjeologji Minierës

Tërmeti i fuqishëm shemb një pjesë të fakultetit të Gjeologji Minierës

nga Albina Hoxhaj

Tërmeti i fuqishëm që ra rreth 1 orë më parë në Tiranë, ka shkaktuar dëme të mëdha në godinën e Fakultetit të Gjeologji Minierës.siç duket edhe në foto e video e gjithë fasada është shembur dhe ka rënë në oborrin e përparmë të godinës duke dëmtuar plotësisht edhe makinat që ndodheshin aty.

Lajme te ngjashme