Home Aktualitet Njoftim i rëndësishëm/ Dy numra shtesë për qytetarët duke filluar nga mesnata e sotme

Njoftim i rëndësishëm/ Dy numra shtesë për qytetarët duke filluar nga mesnata e sotme

nga Editor

Policia e Shtetit lidhur me situatën me koronavirusin dhe masat kufizuese për qarkullimin rrugor ka vendosur dy numra shtesë për qytetarët.

069 41 22 223 dhe 069 41 22 224 janë numrat e radhës që do të vendosen në dispozicion 24 orë nga ora 22:00 e 13 marsit deri në përfundim të situatës emergjente.

Në fakt Policia është detyruar të vendosë këto dy numra shtesë për shkak se në sallën operative ka një fluks telefonatash nga qytetarët të cilët kërkojnë ndihmë apo sqarime.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!