Home Aktualitet Rama jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër mbyllim të gjitha hyrje-daljet me Greqinë!

Rama jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër mbyllim të gjitha hyrje-daljet me Greqinë!

nga Editor

Kryeministri Edi Rama njofton se nga dita e nesërme do të mbyllen të gjitha kufijtë me Greqinë.

Postimi i plote

🔴 DUKE NISUR NGA DITA E NESËRME NË ORËN 10.00 MBYLLEN HYRJE – DALJET ME GREQINË PËRMES LINJAVE TË TRANSPORTIT AJROR DHE TOKËSOR ME AUTOBUS!  FRIKË ASPAK, KUJDES PO!

Lajme te ngjashme