Home Aktualitet Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon, duke…

Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon, duke…

nga Editor

Temperaturat e larta dhe dielli qe ndriçonte fort ishin dëshmitare të një Tirane pothuajse të boshatisur këtë të premte të 13 marsit.

Qetësia mbizotëronte, e herë herë thyhej nga ndonjë makinë që tek-tuk kalonte por nuk i shpëtonte kontrollit dhe ndalimit nga patrullat e policisë që kishin ngritur postblloqe në rrugët e kryeqytetit.

Edhe ata pak qytetarë që kishin dalë sot, ishin të pajisur me maska dhe doreza, nga frika e këtij virusi të rrezikshëm që ka mbërritur edhe në Shqipëri.

Por vëmendjen sot e merr kjo grua, në një nga pallatet e Tiranës, e cila e kishte shfrytëzuar në maksimum pushim, shtetrrethimin, e njëkohësisht motin e ngrohtë.

Ajo sic e shihni në foto që ka shkrepur sot LSA, ka dalë në ballkon dhe pa e prishur aspak terezinë, ka bërë banjo dielli.

karatina1
karatina2
karatina3
karatina4
karatina5
karatina6
karatina7
karatina8
karatina9
karatina10
karatina11
karatina12
karatina13
karatina14
karatina15
karatina16
karatina17
karatina18
karatina19
karatina20
karatina21
karatina22
karatina23
karatina24
karatina25

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!