Tërmet në Tiranë, alarmohen qytetarët

Read Time:11 Second

Lëkundje të forta tërmeti janë shënuar në Tiranë aq sa banorët janë tmerruar. Të gjithë kanë lënë shtëpitë dhe kanë dalë jashtë. Fmijët janë frikësuar dhe vetëm qajnë…

Në disa zona kanë rë parmakët e dritares.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mungesa e Gjykatës së Lartë META: Dosjet janë bërë pirg!
Next post Foto/ Durrës, tërmeti ndan në dy pjesë pallatin