Home Aktualitet Dalin detaje të reja/ Gruaja që vdiq nga koronavirusi infektoi edhe dy të tjerat që rrinin në dhomën e spitalit…

Dalin detaje të reja/ Gruaja që vdiq nga koronavirusi infektoi edhe dy të tjerat që rrinin në dhomën e spitalit…

nga Editor

Masat drastike që ka marrë qeveria shqiptare për të parandaluar përhapjen e Koronavirusit ka bërë që një pjesë e madhe e shqiptarëve të evitojnë grumbullimet dhe frekuentimet e zonave me aktivitet.

Ndërkohë në Shqipëri u shënua edhe viktima për shkak të koronavirusit. Viktima është një 73 vjeçare e cila humbi jetën ditën e djeshme për shkak të koronavirusit. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se edhe dy pacientet gra, që kanë qëndruar në dhomë me të moshuarën kanë rezultuar pozitiv.

Tashmë Tirana dhe Durrësi me një njoftim të dhë nga Kryeministri Rama janë vendosur në karantinë, si masë për të parandaluar përhapjen e koronavirusit

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!