Home Aktualitet Presidenti Meta, tjetër mesazh sensibilizimi: Më mirë në natyrë, se në palestër!

Presidenti Meta, tjetër mesazh sensibilizimi: Më mirë në natyrë, se në palestër!

nga Editor

Presidenti i vendit, Ilir Meta ka ndare sot me ndjekesit e tij nje tjeter mesazh sensibilizimi per gjithe shqiptaret, ne kete moment kritik dhe situate paniku per shkak te koronavirusit.

Ai ka postuar nje foto mes gjelberimit, i qeshur dhe i veshur sportiv. 

Bashkengjitur fotos, kreu i shtetit ka shkruar: Me mire ne natyre se ne palester.

Lajme te ngjashme