Xhafaj i dha “like” reagimit të ambasadës britanike reagon Tahiri

Read Time:35 Second

Ditën e djeshme, u vu re se faqja në “Facebook” e ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj kishte pëlqyer komentin e ambasadës britanike e cila reagoi e pakënaqur për vendimin gjykata dha për Saimir Tahirin.

I pyetur nga gazetarët Tahiri u përgjigj kështu: “Kam përshtypjen që ka tjetër ekip që merret me like and share, une as i numëroj e as më interesojnë, do vijë dita që unë të kem përgjigje për të gjitha këto, por sot dua pergjigje per te verteten time.

S’dua të abuzoj me asgje dhe s’dua të bëj komente që janë të parakohshme, por të jesh e bindur se unë e di shumë mirë se kë kam rrotull”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “E di kë kam rrotull, mos kujtoni se nuk e di”,për kë flet Tahiri?
Next post Le të jemi të barabartë në padrejtësi të paktën