Home Aktualitet Partia Socialiste pezullon të gjitha takimet, ja mesazhi që Balla u nisi deputetëve

Partia Socialiste pezullon të gjitha takimet, ja mesazhi që Balla u nisi deputetëve

nga Editor

Në vijim të masave që po merren nga qeveria shqiptare për parandalimin dhe mos përhapjen e koronavirusit, që tashmë ka shënuar të prekurit e parë, edhe Partia Socialiste ka pezulluar të gjitha takimet partiake.

Urdhri vlen deri më 3 prill. Vetë kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, iu ka dërguar një mesazh të gjithë deputetëve socialistë, ku iu kërkon pezullimin e takimeve.

Kolege, ne kuader te masave te domosdoshme per situaten e emergjences, ju lutem pezulloni te gjitha takimet e partise deri ne daten 3 prill”, thuhet në mesazhin e Ballës drejtuar deputetëve.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!