Home Aktualitet SPAK në karantinë! Asnjë hetim për skandalin e maskave!

SPAK në karantinë! Asnjë hetim për skandalin e maskave!

nga Editor

Nga: Dritan Kaba
Si mund te arrije mendja njerezore te thote nuk ka problem se maskat jane te skaduara! Qe eshte i paditur, i pashkolle, injorant i klasit me te larte, por eshte edhe kriminel!
Me qetesine me te madhe del e flet idiotesi edhe broçkulla! Nuk ka asnje limit ne çmendurine e tij!
Ky jo vetem do karantinuar por duhet lidhur me kemishen e forces!
Arrogant, i pafytyre, i paskrupullt dhe njekohesisht i peshtire ne arfumentat e tij! Nje justifikim, qe asnje femije i klases se pare nuk mund ta kaperdije, jo me te genjehet!
Nje pyetje qe gazetaret kane frike ta bejne po ato pleherat e rrekshme qe shkuan ne Vlore qe helmojne token, ujin nga erdhen?
Ndersa SPAK fle gjume! Apo edhe ata jane ne karantine dhe nuk levizin dot?!

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!