Home Aktualitet Gjendet një burrë i pajetë tek Kopshti Zoologjik, policia jep detaje: Dyshohet se …

Gjendet një burrë i pajetë tek Kopshti Zoologjik, policia jep detaje: Dyshohet se …

nga Editor

Një burrë i pajetë është gjendur tek Kopshti Zoologjik, në Tiranë rreth orës 12:21.

Policia njofton se viktima është shtetasi SH. A., 79 vjeç. Gjatë këqyrjes paraprake të trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.03.2020, rreth orës 12:21, tek Kopshti Zoologjik, në trotuar, është gjetur i pajetë shtetasi SH. A., 79 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!