Home Aktualitet Pas konfirmimit të rasteve të para me koronavirus, ambasadorja e SHBA i shkon Ramës në zyrë

Pas konfirmimit të rasteve të para me koronavirus, ambasadorja e SHBA i shkon Ramës në zyrë

nga Editor

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri  Kim është takuar me kryeministrin Edi Rama, raporton News 24.

Ky takim vjen vetëm një ditë pasi në Shqipëri u konfirmuan rastet e para me koronavirus dhe kryeministri Edi Rama urdhëroi mbylljen e të gjitha shkollave, aktiviteteve kulturore e sportive, dëgjesave publike, etj.

VIJON…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!