Home Aktualitet Video epike/ Qytetari: U fal Saimir Tahiri se qau si fëmi

Video epike/ Qytetari: U fal Saimir Tahiri se qau si fëmi

nga Albina Hoxhaj

Vendimi i dhënë mbrëmë nga Gjykata e Krimeve të Rënda për Saimir Tahirin ka sjellë reagime të shumta në rrjet jo vetëm nga personazhe të politikës dhe gjyqësorit por edhe nga qytetarët e thjeshtë. Video e mëposhtme është një prej tyre.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!