Home Politike Çfarë paralajmëron Saimir Tahiri: Beteja sapo ka filluar!

Çfarë paralajmëron Saimir Tahiri: Beteja sapo ka filluar!

nga Albina Hoxhaj

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka thyer heshtjen dhe ka përcjellē një tjetër mesazh në profilin zyrtar, pasi arriti t’i shpëtonte burgut dhe u dënua me 3 vite e 4 muaj shërbim prove.

Tahiri sjell në vëmendje jë deklaratë të datës 1 nëntor 2018 dhe shkruan: “Nuk te themi dot qe je i pafajshem, kshuqe po te denojme pak fare….keshtu e kuptova sot.
Beteja ime sapo ka filluar 💪💪💪
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen 🤗🤗🤗.”

Lajme te ngjashme