Home Aktualitet Çfarë tha Saimir Tahiri një natë para gjyqit?

Çfarë tha Saimir Tahiri një natë para gjyqit?

nga Albina Hoxhaj

Sot pritet të jepet vendimi për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. 14 orë më parë ai postoi një status në profili e tij ku shkruan: Nesër është dita e rëndësishme për Saimirin tonë dhe i gjithë mbështetësit e tij, përballja finale në gjyqin e stisur nga mafia politike.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!