Çfarë tha Saimir Tahiri një natë para gjyqit?

Read Time:15 Second

Sot pritet të jepet vendimi për ish ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. 14 orë më parë ai postoi një status në profili e tij ku shkruan: Nesër është dita e rëndësishme për Saimirin tonë dhe i gjithë mbështetësit e tij, përballja finale në gjyqin e stisur nga mafia politike.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Pse Rama kërkon me çdo kusht një ‘marrëveshje’ me Lulzim Bashën?
Next post A do të japë dorëheqjen Gjiknuri? PD: Të shkojë në burg!