Wed. Apr 14th, 2021

Sipas Policisë 59 vjeçarja ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra pasi bashkëshorti i saj Rruzhdi Tosuni e ka qëlluar me levë hekuri, në dyqanin që tregton metrazhe.

Shërbimet e Policisë kanë arrestuar në flagrancë autorin e dyshuar të ngjarjes, i cili e kishte lajmëruar vetë policinë pas krimit.

Mes çiftit sipas dëshmitarëve ka pasur grindje dhe debate të shpeshta. Motivi ende nuk dihet.

“Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, ku vijon punën për sqarimin dhe dokumentimin e ngjarjes”, thanë blutë e qytetit të Durrësit.

error: Content is protected !!