Home Aktualitet Pampuri: Opozita do të publikojë dosje të reja të zyrtarëve të inkriminuar të PS

Pampuri: Opozita do të publikojë dosje të reja të zyrtarëve të inkriminuar të PS

nga Arian

Opozita do të publikojë dosje të reja që gaktojnë imlikimin në trafiqe të zyrtarëve të lartë të Partisë Socialiste, përfshirë edhe të emëruarit e Ramës në bashkitë e zaptuara me dhunë. Ish deputetja dhe anëtarja e kryesisë së PD, Oriola Pampuri në një intervistë tregon detajet e aksionit opozitar, agjwndën e ngjeshur të kryedemokratit me ndërkombëtarët…

Për më tepër ndiqni intervistën ekskluzive dhënë gazetares së NOVA MEDIA’s Albina Hoxhaj.

Lajme te ngjashme