Koha për një përshkallëzim të ri kundër korrupsionit, me duket se e gjeti kete rradhe kryeministri Rama….

Read Time:26 Second

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar një përshkallëzim të ri në luftën kundër korrupsionit. Ai madje ka edhe një nxitje për studentët. Shefi i maxhorancës shkruan në “Twitter” se po punohet për një program nxitjeje kundër heshtjes dhe denoncimit me provë abuzuesit. Koha për një përshkallëzim të ri kundër korrupsionit! Po punojmë për një program nxitjeje kundër heshtjes dhe denoncimit me provë abuzuesit. Një ide në diskutim është: Çdo student denoncues që sjell provë për presion korruptiv nga kushdoqoftë, zeron tarifën e merr bursë njëvjeçare!”, shkruan Rama

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Salsano zgjedh mes dy moderatoreve ‘Eneda më strikte, Xhemi s’ngec kurrë
Next post Ilir Meta: Raporti i OSBE / ODIHR, skaneri që ndan shtetin e propagandës nga shteti i së drejtës