Home Kronike Tragjedi në Bulqizë, shpërthimi i bombulës u merr jetën 3 personave, 1 i plagosur

Tragjedi në Bulqizë, shpërthimi i bombulës u merr jetën 3 personave, 1 i plagosur

nga Albina Hoxhaj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në një banesë në fshatin Ostren i Madh në Bulqizë, ku shpërthimi i një bombule gazi i ka marrë jetën 3 personave. Deri më tani nuk dihet identiteti i personave që kanë humbur jetën si dhe atij që është plagosur. 

Lajme te ngjashme