Meta: Koha të mendojmë seriozisht, zgjidhja është ndryshimi!

Read Time:27 Second

Presidenti i Republikës Ilir Meta sot ka shprehur një tjetër shqetësim të tij, lidhur me tkurrjen e popullsisë. Meta në rrjetet e tij sociale, shkruan se çdo vit që kalon shkollat përballen me sfidën e uljes së numrit të nxënësve dhe se për këtë gjë politika duhet të mendojë seriozisht. “Është koha të mendojmë seriozisht për të ardhmen tonë, për t’i dhënë fund antagonizmit të paprinciptë politik që ka sjellë një erozion të tmerrshëm social, jo vetëm vlerash dhe besimi. Zgjidhja nuk është largimi por NDRYSHIMI!,“-shkruan Meta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kriza politike/ Vasili: Opozita e bashkuar e vetmja garanci për daljen nga Kriza
Next post Si po shkon vetingu në polici?