Home Politike ‘Jam vetëm unë dhe Albin Kurti’/ Mohoi makinën e blinduar, Rama tregon modestinë: Fluturoj me aviona komerciale

‘Jam vetëm unë dhe Albin Kurti’/ Mohoi makinën e blinduar, Rama tregon modestinë: Fluturoj me aviona komerciale

nga Albina Hoxhaj

Kryeministri Edi Rama ka folur në emisionin “Opinion” për problemin e tij shëndetësor. Gjatë emisionit kryeministrit i ka treguar gazetares Klodiana Lala se gjatë të gjithë udhëtimeve të tij përdorte linjat komerciale, përveccse në Amerikë.

“E di ti zonjë gazetare që kryeministri i vendit tënd dhe ai i Kosovës janë të vetmit që udhëtojnë me aviona komercialë. Përveçse kur shkoj në Amerikë se kam një problem me shpinën, pasi pas aq orësh udhëtim mund të dal si pikëpyetje.”, u shpreh Rama.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!