TOPI Po ikën për TOP, drej falimentimit.

Read Time:18 Second

Sipas një burimi jo zyrtar, kanali I parë televiziv i ngritur në shqipërinë post komuniste TOP Channel, po perjeton ditë të vështira financiare. Burimi tha se do jetë punë kohe kur TOPi do mbyll derën në qoftë se nuk ndihmohet nga qeveria. Abuzime të mëdha financiare , dhe kompetitorët si TV Klan etj po e shpien ketë kanal drejt mbylljes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rroftë Begeti që na bëri me ERVC më falni ERTV.
Next post “Si të dal me ty?”, përgjigjia e Gretës do ju..