Home Politike Yuri Kim i shkon në zyrë Edi Ramës

Yuri Kim i shkon në zyrë Edi Ramës

nga Albina Hoxhaj

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka shkuar sot në zyrën e Edi Ramës, ku po zhvillon një takim me të. Takimi ka nisur pak minuta më parë dhe nuk dihen ende se çfarë po diskutojnë.

Takimi mes Kim dhe Ramës është i dyti që pas zyrtarizimit të saj si ambasadore në Shqipëri.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!